Leírás
A KTM Macina Kapoho 8971 Di2 2025-ös modellje a legújabb technológiákat és prémium alkatrészeket ötvözi a hegyi kerékpározás szerelmeseinek. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékkal dinamikus és kontrollált vezetési élményt nyújt, míg a 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú távú túrákat tesz lehetővé. A Bosch Mini Remote Flatbar és a Bosch Purion 400 kijelző intuitív vezérlést és információátvitelt biztosít.
A 160 mm-es rugóúttal rendelkező alumínium váz a STRAIGHT-LINE-LINK (SLL) koncepciónak köszönhetően érzékeny és direkt felfüggesztési teljesítményt biztosít. A Fox 36 Float Rhythm e-bike villa és a Fox Float X Performance hátsó rugóstag kiváló csillapítást nyújt a legkeményebb lejtőkön is. A DiMMiX kerékkonfiguráció - elöl 29 colos, hátul 27.5 colos kerekek - ötvözi a nagyobb első kerék stabilitását és a kisebb hátsó kerék agilitását, optimalizálva a kezelhetőséget technikás terepen.
A Shimano CUES Di2 11 sebességes elektronikus váltórendszer gyors és pontos váltást tesz lehetővé, míg a Shimano Deore M6100/M6120 hidraulikus tárcsafékek 203 mm-es és 180 mm-es tárcsákkal erőteljes és megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmény között. A Maxxis Minion DHF és DHR II gumiabroncsok NEXO+ technológiával kiváló tapadást és stabilitást garantálnak a változatos terepviszonyok között.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Kapoho Dimmix Al 6061 SLL 160 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 36 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TRAIL2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES Di2 U8050 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Di2 EN605 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6100 / M6120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team II Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GE10 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Nyeregcső | KTM Comp II |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF 3C |
| Első gumi fajta | MaxxTerra/NEXO+/TR |
| Első gumi méret | 63-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II 3C |
| Hátsó gumi fajta | MaxxTerra/NEXO+/TR |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC600B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Mini Remote Flatbar / Bosch PURION 400 Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 129 kg |
| Súly | 27.7 kg |