Leírás
A KTM Macina Gravelator SX 10 2025-ös modellje a modern e-gravel kerékpározás felső kategóriáját képviseli. A prémium alumínium váz nemcsak könnyű, hanem merev és tartós is, így ideális választás hosszú távú túrákhoz és sportos használathoz. A Bosch Performance SX motor 55 Nm nyomatékkal és 400 Wh kapacitású CompactTube akkumulátorral rendelkezik, amely elegánsan integrálva van a vázba, biztosítva a természetes pedálozási élményt.
A kerékpár felszereltsége magában foglalja a Shimano GRX 12 sebességes elektronikus váltórendszert, amely gyors és pontos váltást tesz lehetővé. A Shimano GRX hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmények között. A Schwalbe G-One Bite gumik kiváló tapadást és kényelmet nyújtanak különböző terepviszonyok között. A DT-Swiss GR1600 Spline kerekek és a KTM Team II Gravel 20° kormány hozzájárulnak a kerékpár kiváló kezelhetőségéhez és stabilitásához.
A Macina Gravelator SX 10 súlya mindössze 15.9 kg, ami kiemelkedően alacsony az e-bike kategóriában. A Bosch Mini Remote Dropbar kijelző minimalista kialakítása lehetővé teszi a kerékpár funkcióinak egyszerű és intuitív kezelését. Ez a modell tökéletes választás azok számára, akik egy könnyű, gyors és sokoldalú elektromos gravel kerékpárt keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Gravelator Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 59 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | X-Strada Gravel Performance Carbon |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | KTM |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-RACE ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano SLX M7100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| Hátsó váltó | Shimano GRX RX822 GS shadow+ |
| Váltókar | Shimano GRX RX610 / RX400 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano GRX RX610 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Gravel |
| Kormányszár | KTM Team Road ICR |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal SRX |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 45-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Bite Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 45-622 |
| Felni | DT-Swiss GR1600 Spline |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 55 Nm |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch Mini Remote Dropbar |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 116 kg |
| Súly | 15.9 kg |