Leírás
A KTM Macina City 810 Belt 2025-ös modellje a városi közlekedés új szintjét képviseli, ötvözve a csúcstechnológiát a kiváló kényelemmel és stílussal. A Bosch Performance CX motor 85 Nm-es nyomatékával és a 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátorral hosszú távú, megbízható teljesítményt nyújt, lehetővé téve a kerékpárosok számára, hogy hosszabb ideig élvezhessék az utazást anélkül, hogy aggódniuk kellene az energiaellátás miatt.
Az Enviolo Automatiq fokozatmentes, automatikus váltórendszer zökkenőmentes és kényelmes váltást biztosít, míg a Gates Carbon Drive szíjhajtás csendes és karbantartásmentes működést garantál. A kerékpár kényelmét a Suntour NCX32-E Air teleszkópos villa 63 mm-es rugóúttal biztosítja, amely elnyeli az úthibákból eredő rázkódásokat, így simábbá téve az utazást. A teljes felszereltség alkalmassá teszi a kerékpárt mindennapi városi közlekedésre.
A KTM Macina City 810 Belt nem csupán egy elektromos kerékpár, ez egy olyan közlekedési eszköz, amely a legmodernebb technológiát és a minőségi alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen kerékpározási élmény érdekében. Legyen szó városi ingázásról vagy hétvégi kirándulásokról, ez a kerékpár minden igényt kielégít, miközben a legmagasabb szintű kényelmet és teljesítményt nyújtja.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina City Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX32-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates CDX |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TEAM2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Gates Carbon-Drive CDX Enviolo |
| Fogaskoszorú fogszám | 22T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 1 sebességes |
| Lánc | Gates carbon drive belt 122T CDX |
| Pedál | VP-616 |
| Hátsó váltó | Enviolo Automatiq |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Magura MTC |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Magura MDR-C |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Noirette Plus |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormányszár | KTM Line adjust |
| Kormánycsapágy | Acros OD62 Phyton |
| Markolat | Ergon GP1 Evo |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin Evo |
| Nyeregcső | Suntour SP17-NCX |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental E-Contact Plus |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Continental E-Contact Plus |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | Ryde Rival Sport |
| Első agy | Shimano Deore M6000 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Enviolo TR-380% |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M IQ-XS 100-150Lux |
| Hátsó lámpa | B&M Dart brex |
| Csomagtartó | KTM tour |
| Sárvédő | SKS B55 CAB City |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| Láncvédő | KTM type 10 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 500 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 148 kg |
| Súly | 28.9 kg |