Leírás
A KTM Macina Chacana 892 LFC 2025-ös modellje a legújabb technológiát és kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi, hogy a hegyikerékpározás szerelmeseinek felejthetetlen élményt nyújtson. A 130 mm-es rugóút ideális választás a túra kategóriában, lehetővé téve a bringások számára, hogy magabiztosan mozogjanak különböző terepeken. A kerékpár masszív alumínium váza nemcsak tartósságot, hanem könnyű kezelhetőséget is biztosít, ami elengedhetetlen a technikás ösvényeken való navigáláshoz.
A Macina Chacana 892 LFC központi eleme a bevált STRAIGHT-LINE-LINK (SLL) felfüggesztési rendszer, amely közvetlen és hatékony energiaátvitelt tesz lehetővé, miközben maximalizálja a kényelmet és a kontrollt a legnehezebb szakaszokon is. Ez a rendszer biztosítja, hogy a kerékpár könnyen reagáljon, miközben elnyeli az ütődéseket és rezgéseket, így a bringás teljes mértékben az útra koncentrálhat.
A KTM Macina Chacana 892 LFC nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében. Legyen szó meredek emelkedőkről vagy technikás lejtőkről, ez a kerékpár minden kihívásra készen áll, hogy a bringás a lehető legjobb teljesítményt nyújthassa.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Chacana Al 6061 SLL 125 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCR34X Air 2CR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 130 mm |
| Rugóstag | FOX Float Rhythm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TEAM2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6100 / M6120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Trail35 rizer15 |
| Kormány szélesség | 760 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA30 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| Nyeregcső | KTM Comp II |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Első gumi fajta | DD RaceGuard Reflex |
| Első gumi méret | 60-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Hátsó gumi fajta | DD RaceGuard Reflex |
| Hátsó gumi méret | 60-622 |
| Felni | Mavic E-Crossride |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Litemove SEC-150 150Lux |
| Csomagtartó | Racktime Alumee rails |
| Sárvédő | Racktime Alu 72mm B&M Xeltec |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch INTUVIA LCD Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 147 kg |
| Súly | 28.4 kg |