Leírás
A KTM Macina Aera FS Elite LFC 2025-ös modellje egyedülálló kombinációját nyújtja a teljesítménynek, kényelemnek és sokoldalúságnak. A könnyű, mégis robusztus karbon váz kialakítása lehetővé teszi a kerékpár számára, hogy könnyedén megbirkózzon a különböző terepviszonyokkal, miközben az összteleszkópos rendszer a Suntour XCR34X Air első villával és a Suntour EDGE-EVO hátsó rugóstaggal biztosítja a sima és stabil haladást.
A kerékpár szívét a Bosch Performance CX motor alkotja, amely 85 Nm-es nyomatékával kiemelkedő teljesítményt nyújt, lehetővé téve a meredek emelkedők leküzdését és a hosszú távú túrák élvezetét. Az integrált 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, míg a Bosch Kiox 500 kijelző intuitív vezérlést és részletes információkat nyújt a kerékpározás során.
A Shimano CUES 10 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, növelve ezzel a kerékpározás élményét és hatékonyságát. A Litemove SEC-150 első lámpa 150 luxos fényereje kiváló látási viszonyokat biztosít, növelve a biztonságot rossz fényviszonyok között is. A teljes felszereltség révén a KTM Macina Aera FS Elite LFC ideális választás mindennapi városi közlekedéshez és hosszabb tereptúrákhoz egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Aera Performance Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCR34X Air 2CR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| Rugóstag | Suntour EDGE-EVO 2CR |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Miranda |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-COMP2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-48T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402 / MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 / EM300 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II rizer15 |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM adjust |
| Kormánycsapágy | Acros OD62 Phyton |
| Markolat | Ergon GP1 Evo |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin Evo |
| Nyeregcső | KTM Comp II |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Első gumi fajta | DD RaceGuard Reflex |
| Első gumi méret | 60-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Hátsó gumi fajta | DD RaceGuard Reflex |
| Hátsó gumi méret | 60-622 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC600B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Litemove SEC-150 150Lux |
| Csomagtartó | KTM tour 60 |
| Sárvédő | Racktime Alu FS 72mm B&M Xeltec |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 500 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 139 kg |
| Súly | 28.8 kg |