Leírás
A KTM Macina Aera 871 LFC ABS 2025-ös modellje a legmodernebb technológiákat és prémium alkatrészeket ötvözi, hogy a kerékpárosok számára kiemelkedő élményt nyújtson. A kerékpár szívét a Bosch Performance CX motor alkotja, amely 85 Nm-es nyomatékával könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel és hosszú távú túrákkal egyaránt. Az integrált 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, lehetővé téve a kerékpárosok számára, hogy hosszabb ideig élvezhessék az utazást anélkül, hogy aggódniuk kellene az energiaellátás miatt.
A biztonság terén a Macina Aera 871 LFC ABS kiemelkedik a Bosch ABS fékrendszerrel, amely vészfékezés során optimalizálja a fékerőt, csökkentve a kerekek blokkolásának kockázatát és növelve a stabilitást. Ez különösen hasznos csúszós vagy laza felületeken, ahol a kontrollált fékezés létfontosságú. A Shimano CUES Di2 11 sebességes elektronikus váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, minimalizálva a mechanikai kopást és növelve a rendszer élettartamát.
A kerékpár FOX 34 Float AWL e-bike első villával van felszerelve, amely 100 mm-es rugóutat biztosít, így sima és kényelmes utazást nyújt még egyenetlen terepen is. A Schwalbe Johnny Watts Performance gumiköpenyek kiváló tapadást és tartósságot kínálnak, míg a teljes felszereltség alkalmassá teszi a kerékpárt mindennapi városi közlekedésre és hosszabb túrákra egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 34 Float AWL e-bike |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TEAM2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES Di2 U8050 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Di2 EN605 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Magura MTC ABS |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Magura MDR-C ABS |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line adjust |
| Kormánycsapágy | Acros OD62 Phyton |
| Markolat | Ergon GP1 Evo |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin Evo |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Első gumi fajta | Folding DD Reflex |
| Első gumi méret | 65-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Hátsó gumi fajta | Folding DD Reflex |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Deore M5100 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Litemove SEC-150 150Lux |
| Csomagtartó | KTM light 42 |
| Sárvédő | Racktime Alu 72mm B&M Xeltec |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 500 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 147 kg |
| Súly | 28.5 kg |