Leírás
A KTM Life Style 2023 a trekking kerékpározás csúcstechnológiáját képviseli, amely nagyszerű választás a mindennapi használatra és a túrákra is. A könnyű, de robusztus alumínium váz biztosítja a stabilitást, miközben a Suntour NCX-E Air teleszkópos villa 63 mm-es rugóútja gondoskodik a sima és kényelmes utazásról, akár az egyenetlen terepen is. A kerékpár ergonomikusan kialakított markolatokkal van felszerelve, hogy a csuklók tehermentesek maradjanak hosszabb túrák során is.
A Shimano CUES 2x11 sebességes csúcskategóriás váltórendszer pontos és gyors váltást biztosít, amely tökéletesen megfelel bármilyen terepviszonynak. A Schwalbe Marathon Racer gumiabroncsok kiváló tapadást nyújtanak, míg a Shimano hidraulikus tárcsafékek kiváló fékezést biztosítanak bármilyen időjárási körülmények között.
A Life Style modell teljes városi felszereléssel érkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót. Ez a kerékpár tökéletes választás azok számára, akik egy stílusos, kényelmes és hihetetlenül megbízható közlekedési eszközt keresnek, amely hosszabb túrák során is kiváló teljesítményt nyújt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD DISC TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 60 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U8000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Első váltó | Shimano CUES U8010 TS |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U8020-SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U8000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano CUES U8000 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | Ergon GP30 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin Moderate |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon Racer |
| Első gumi fajta | Perf. RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon Racer |
| Hátsó gumi fajta | Perf. RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano DH-UR700-3D |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano UR600 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M LTC IQ-XS 80 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | RACKTIME Light KTM |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R |
| Kitámasztó | Hebie 0662 X6 |
| Láncvédő | Horn Catena A08 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 134 kg |
| Súly | 14.8 kg |