Leírás
A KTM Life Force 2024 egy magas minőségű trekking kerékpár, amely ideális mind a városi, mind a hosszú távú túrákra. A könnyű alumínium váz a stabilitás és a tartósság garanciája, miközben a Suntour NX1 teleszkópos villa 63 mm-es rugóúttal biztosítja a sima és kényelmes utazást, bármilyen terepen is bringázol. A kerékpár ergonomikusan kialakított markolatai és a teleszkópos villája hozzájárulnak a kényelmes tekeréshez, még hosszabb utak során is.
A Shimano Deore 12 sebességes váltórendszer precíz és könnyű váltást biztosít, amely segít a kerékpárnak a különböző terepviszonyokhoz való alkalmazkodásban. A Shimano MT200 tárcsafékek gondoskodnak a biztonságos megállásról, míg a Schwalbe Marathon GreenGuard abroncsok kiváló tapadást biztosítanak minden útviszony mellett, legyen az aszfalt vagy könnyebb terep.
A Life Force modell teljes városi felszereltséggel kapható, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót, amelyek ideálissá teszik mindennapi használatra. A kiváló minőségű alkatrészek és a strapabíró felépítés garantálja, hogy hosszú távon megbízható társad lesz minden kerékpáros kalandban.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD DISC |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Prowheel CHARM-FD04SG |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza Moderate |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon |
| Első gumi fajta | GreenGuard TwinSkin |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon |
| Hátsó gumi fajta | GreenGuard TwinSkin |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano CUES QC500 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Lumotec IQ Avy N plus 40Lux |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime LIGHT KTM |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R 28 |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| Láncvédő | SKS Chainblade |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 16.4 kg |