Leírás
A KTM Life Eight 2023 egy innovatív trekking kerékpár, amely ideális választás azok számára, akik egy megbízható és kényelmes kerékpárt keresnek a városi használatra vagy a hosszabb távú túrákhoz. A könnyű alumínium váz biztosítja a kerékpár stabilitását, miközben a Gates Carbon Drive szíjhajtás szinte karbantartásmentes és csendes működést garantál, így hosszú távon is gondtalanul használható a kerékpár.
A Shimano Nexus 8 sebességes váltórendszer precíz és egyszerű váltást kínál, amely különösen praktikus a forgalmas városi közlekedésben. A Suntour NCX-E Air LO teleszkópos villa 63 mm-es rugóútjával és a Schwalbe Marathon GreenGuard gumiabroncsokkal kombinálva a Life Eight sima és kényelmes utazást biztosít még az egyenetlen terepen is.
Ez a kerékpár további praktikus kiegészítőkkel, mint a sárvédők, csomagtartó, állítható kitámasztó és beépített világítás érkezik, amelyek megkönnyítik a mindennapi közlekedést. A KTM Life Eight tökéletes társ lehet a városi ingázáshoz és a hosszabb túrákhoz is, miközben kiemelkedő kényelmet és megbízhatóságot nyújt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD BELT TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 63 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates Carbon Drive S150 |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Gates Carbon Drive CT1122XSE |
| Fogaskoszorú fogszám | 22T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Gates drive-belt 118T CDN |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Váltókar | Shimano Nexus C6000-8 Revoshifter |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | KTM Team Trekking |
| Markolat | KTM Line Urban Gel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Eco Moderate |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon |
| Első gumi fajta | GreenGuard TwinSkin |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon |
| Hátsó gumi fajta | GreenGuard TwinSkin |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano SG-C6001-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Entry Dynamo45 Steady Switch |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime LIGHT KTM |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R 28 |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 16.2 kg |