Leírás
A KTM Life 1964 egy tökéletes választás azok számára, akik egy strapabíró és kényelmes trekking kerékpárt keresnek a hosszabb távokra és a mindennapi használatra is. Az alumínium váz stabilitást és tartósságot kínál, miközben a Suntour NCX-E Air LO villa elsimítja a terep egyenetlenségeit a 63 mm-es rugóútjával, így garantálja a kényelmes haladást. Az ergonomikusan kialakított markolatok biztosítják, hogy hosszabb utak során is kényelmesen tekerhess.
A Shimano Deore váltórendszer könnyű és precíz váltást biztosít, még változatos terepeken is. A kerékpár Shimano tárcsafékrendszerrel van felszerelve, amely kiváló fékerőt nyújt, növelve a biztonságot bármilyen időjárási körülmények között. A Schwalbe Marathon Racer gumiabroncsok kiváló tapadást és tartósságot nyújtanak aszfalton és könnyebb terepen egyaránt.
A Life 1964 modell teljes felszereltséggel érkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót és világítást, hogy minden helyzetre felkészülten indulhass el. A kitámasztója és a robusztus csomagtartója ideálissá teszi a mindennapi használatra és túrákra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD DISC TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore T551 |
| Hajtómű fogszám | 48-36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano HG54 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Első váltó | Shimano Deore T6000 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT T8000 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Deore T6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402/MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Multi |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza Moderate |
| Nyeregcső | KTM Line Tour |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Marathon Racer Perf. |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Marathon Racer Perf. |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano DH-3D72 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-M4050 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Lumotec MYC LED 50Lux |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime LIGHT KTM |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R 28 |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| Láncvédő | Horn Catena 16 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 116 kg |
| Súly | 14.9 kg |