Leírás
A KTM Kent 11 Alfine a városi kerékpározás új szintjét képviseli. A könnyű alumínium váz egyszerre kínál stílusos megjelenést és strapabírást, amely ideális a mindennapi városi ingázáshoz. A merev A-Pro Disc villa és a Gates Carbon Drive szíjhajtás rendszer garantálja a csendes és szinte karbantartásmentes működést, így hosszú távon is megbízható választás.
A kerékpár egyik fő erőssége a Shimano Alfine 11 sebességes váltórendszer, amely lehetővé teszi a könnyed és pontos váltásokat, még városi forgalomban is. A Shimano MT200 hidraulikus tárcsafékek kiváló fékerőt nyújtanak bármilyen időjárási körülmények között, biztosítva a maximális biztonságot a forgalmas városi utakon. A kerékpár Vittoria Randonneur reflexcsíkos abroncsokkal van felszerelve, amelyek biztosítják a kiváló tapadást és láthatóságot éjjel-nappal.
A KTM Kent 11 Alfine kerékpár tökéletes választás azoknak a városi ingázóknak, akiknek fontos a megbízhatóság, a kényelem és a stílus.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 URBAN |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | A-PRO DISC |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates Carbon Drive S150 |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Gates Carbon Drive CT1122XSE |
| Fogaskoszorú fogszám | 22T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Gates drive-belt 118T CDN |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Középcsapágy | Shimano BB-UN26 |
| Váltókar | Shimano Alfine 11 display |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Black Line rizer 17 |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 17 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Line Urban Gel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp Hybrid |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Randonneur |
| Első gumi fajta | Reflex |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Randonneur |
| Hátsó gumi fajta | Reflex |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano SG-S7001-11 |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Bike-i VEO LS 233 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | KTM light |
| Kitámasztó | Massload CL-KA36 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Súly | 15.4 kg |