Leírás
A 2023-as KTM Chicago Street 27 egy sokoldalú belépő szintű MTB kerékpár, amely tökéletes választás városi közlekedéshez és alkalmi terepezéshez is. A könnyű alumínium váz stabilitást és tartósságot nyújt, míg a Suntour NVX30 villa jól csillapítja a rázkódásokat és terep egyenetlenségeit, így sima utazást biztosítva.
A Shimano váltórendszer biztosítja a könnyed és megbízható váltást minden terepen, legyen szó városi utakról vagy könnyebb erdei ösvényekről. A Schwalbe Smart Sam K-Guard abroncsok kiváló tapadást biztosítanak, míg a Shimano hidraulikus tárcsafékek gyors és biztonságos megállást garantálnak.
A Street verzió teljes városi kiegészítésekkel érkezik, mint sárvédők, világítás és kitámasztó, amelyek megkönnyítik a mindennapi használatot és növelik a kerékpár funkcionalitását, legyen szó munkába járásról vagy hétvégi kirándulásokról. Ez a kerékpár ideális választás mindazok számára, akik egy megbízható, strapabíró és sokoldalú bringát keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB STREET |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NVX30 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney TY301 |
| Hajtómű fogszám | 42-34-22T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG200-8 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.3 |
| Pedál | KTM LINE MTB BF |
| Első váltó | Shimano Altus M313 |
| Hátsó váltó | Shimano Tourney TX800 |
| Váltókar | Shimano EF505 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano EF505 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer12 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM LINE |
| Kormányszár dőlésszög | 15° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 54-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 54-584 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Sate Lite G1 |
| Hátsó lámpa | Sate Lite M4 |
| Sárvédő | SKS Velo 65 Mountain |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 136 kg |
| Súly | 16.5 kg |