Leírás
A KTM Chicago 291 2022-es modellje megbízható és tartós belépő szintű MTB kerékpár, amely tökéletesen alkalmas mind városi közlekedésre, mind könnyebb terepezésre. A 29"-os kerekek könnyű haladást biztosítanak, a könnyű alumínium váz pedig stabilitást és tartósságot nyújt. A Suntour XCT30 villa 100 mm-es rugóútja hatékonyan tompítja a kisebb rázkódásokat és akadályokat, így a kerékpározás kényelmesebbé válik még durvább terepen is.
A Shimano Altus 2x9 sebességes váltórendszer precíz váltást tesz lehetővé, így a kerékpár könnyedén alkalmazkodik a különböző terepviszonyokhoz. A Schwalbe Smart Sam K-Guard abroncsok kiváló tapadást biztosítanak, akár laza talajon, akár aszfalton közlekedsz. A Tektro hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt nyújtanak bármilyen időjárási körülmény között, így biztonságos megállást tesznek lehetővé.
Ez a kerékpár ideális választás mindazok számára, akik egy sokoldalú, strapabíró MTB-t keresnek, amely egyaránt jól teljesít a városban és terepen.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCT30 HLO DS |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano MT101 |
| Hajtómű fogszám | 36-22T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Alivio HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC Z9 |
| Pedál | KTM LINE MTB BF |
| Első váltó | Shimano Altus M2000 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M2000-SGS |
| Váltókar | Shimano Altus M2010 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Riser 12 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic Press Fit |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 134 kg |
| Súly | 15.1 kg |