Leírás
A 2023-as KTM Chicago 271 egy belépő szintű MTB kerékpár, amely sokoldalúságával és tartósságával kiemledik. A 27.5"-os kerekek könnyed haladást biztosítanak bármilyen terepen, míg a könnyű alumínium váz és a Suntour XCT30 villa kényelmes utazást tesz lehetővé, még a durvább terepen is. A villa 80 mm-es rugóútja kiválóan csillapítja a rázkódásokat, amely nagyon fontos a hosszabb túrák során.
A Shimano Altus 2x9 sebességes váltórendszer széles váltási tartományt kínál, így a kerékpár könnyen alkalmazkodik a különböző terepviszonyokhoz. A kerékpár megbízhatóságát a Tektro hidraulikus tárcsafékek is növelik, amelyek erős fékerőt biztosítanak még nehezebb körülmények között is. A Schwalbe Smart Sam K-Guard abroncsokkal felszerelt kerékpár kiváló tapadást nyújt laza talajon és aszfalton egyaránt.
A Chicago 271 nemcsak praktikus mindennapi használatra, hanem terepezésre is alkalmas, így ideális választás azoknak, akik szeretnék felfedezni az off-road kerékpározás világát, anélkül hogy lemondanának a kényelmes városi használatról.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 38 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCT30 HLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Altus MT101 |
| Hajtómű fogszám | 36-22T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG200-9 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC Z9 |
| Pedál | KTM Line MTB BF |
| Első váltó | Shimano Altus M2020 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M2000-9 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Altus M2010 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer12 |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | SCHWALBE Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 57-584 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 57-584 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 134 kg |
| Súly | 15 kg |