Leírás
Nagy teljesítményű 2000 lumen-es lámpa, melyet a moduláris rendszernek köszönhetően power bank-ként is használhatsz! Nappali világosságot visz az éjszakai tekerésekbe!
- Opcionálisan egyedileg beállítható fényerő és villogó módokkal (a ModeMaker app segítségével).
- Az elliptikus tükör kiváló fényszórást és bevilágítást biztosít.
- USB-ről tölthető, töltöttség kijelző LED-ekkel.
- Az akkumulátorról bármilyen más eszközt tölthetsz a mini USB port-ról.
- A PWR PWR Mountain 2000 villogó módban akár 200 órán keresztül működik egy töltéssel, nagyobb teljesítménynél az elliptikus fénysugár kiválóan bevilágítja az utat!
- A kormány alá és fölé is szerelhető - vagy opcionálisan sisak rögzítő is kapható hozzá.
- 31,8 mm - 35 mm -es kormányokhoz használható, ezért kiváló választás lehet MTB és EMTB kerékpárokhoz
- Csomag tartalma : Lámpa, konzol, USB kábel
- Üzemidő teljes töltöttség esetén:
- 2000 lumen ~ 2 óra
- 500 lumen ~ 9 óra
- 200 lumen (Stamina) ~ 30 óra
- Pulse 1000 lumen ~ 20 óra
- Eco Flash 150 lumen: ~ 200 óra
Paraméterek
| Fényerő | 2000 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 200 óra |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Töltési idő | 4 óra |
| Vízállóság | IP66 |
| Méret | 136 x 47 x 47 mm |
| Súly | 365 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!