Leírás
ADAPTÍV REFLEX TECHNOLÓGIA
A környezethez alkalmazkodva működik: a Cobber Reflex intelligens módjai reagálnak a sebességedre és a kerékpár dőlésszögére, és automatikusan szabályozzák a fényerőt, hogy kiszámíthatatlan útviszonyok között is jól látható maradj.
TESTRESZABÁS ÉS TÖLTÉS USB-C-N KERESZTÜL
USB-C kompatibilis (kábel nem tartozék), így gyorsan tölthető, emellett a fény módjai és villogási mintái a Knog ModeMaker 2.0 Web-USB szoftverrel személyre szabhatók.
GYORSKIOLDÓS RÖGZÍTÉS
Az integrált gyorskioldó rögzítés nagyobb rugalmasságot és tartósságot biztosít, így stabilabb és biztonságosabb rögzítést tesz lehetővé különböző vázakon és nyeregcsöveken.
INTELLIGENS BE-/KIKAPCSOLÁS
Az intelligens rendszer érzékeli a mozgást, és automatikusan be- vagy kikapcsolja a lámpát, így optimalizálja az akkumulátor üzemidejét.
Jellemzők:
Cobber Reflex első lámpa:
- adaptív Reflex technológia, amely reagál a kerékpár dőlésszögének változására
- 350 lumenes, nagy láthatóságot biztosító fény
- akár 70 órás üzemidő ECO módban és 8 óra HYPE módban
- széles, 330°-os fénykibocsátás a jobb oldalirányú láthatóságért
- 4 előre beállított folyamatos és villogó mód
- testreszabható módok ModeMaker 2.0 (Web-USB) segítségével
- automatikus be-/kikapcsolás
- USB-C csatlakozón keresztül tölthető (kábel nem tartozék)
- teljesen vízálló, IP67 minősítéssel
- masszív, sokoldalú gyorskioldós rögzítés villára, fejcsőre vagy kormányra
- kompatibilis hagyományos és aero cockpitokkal, valamint fejcsövekkel
- intelligens LED visszajelzés az akkumulátor töltöttségéről és a töltés állapotáról
Cobber Reflex hátsó lámpa:
- adaptív Reflex technológia, amely reagál a sebesség, a kerékpár dőlésszöge és az útviszonyok változására
- 250 lumenes, nagy láthatóságot biztosító hátsó fény
- akár 70 órás üzemidő ECO módban és 8 óra HYPE módban
- széles, 330°-os fénykibocsátás a jobb oldalirányú láthatóságért
- 4 előre beállított folyamatos és villogó mód
- testreszabható módok ModeMaker 2.0 (Web-USB) segítségével
- automatikus be-/kikapcsolás
- USB-C csatlakozón keresztül tölthető (kábel nem tartozék)
- teljesen vízálló, IP67 minősítéssel
- masszív, integrált gyorskioldós rögzítés
- kompatibilis hagyományos és aero nyeregcsövekkel
- intelligens LED visszajelzés az akkumulátor töltöttségéről és a töltés állapotáról
Világítási módok:
Cobber Reflex első lámpa:
- HIGH - 150 lumen - 2.5 óra
- LOW - 50 lumen - 8 óra
- HYPE - 350 lumen - 8 óra
- ECO - 40 lumen - 70 óra
Cobber Reflex hátsó lámpa:
- HIGH - 75 lumen - 2.5 óra
- LOW - 20 lumen - 8 óra
- HYPE - 250 lumen - 8 óra
- ECO - 20 lumen - 70 óra
Paraméterek
| Fényerő | 320/250 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 70/70 óra |
| Kapacitás | 800/800 mAh |
| Töltési idő | 4/4 óra |
| Vízállóság | IP67/IP67 |
| Méret | 28 x 43 x 62 / 28 x 43 x 62 mm |
| Féklámpa funkció | Van |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 39/39 g |