Leírás
A DT Swiss XRC 1200 SPLINE a legkönnyebb karbon cross‑country kerékszett a gyártótól, tökéletes versenyszerű felhasználásra. A 180-as agyak SINC kerámia csapággyal és Ratchet EXP rendszerrel büszkélkednek, miközben az első kerék könnyített profilú, a hátsó pedig az egyik legkönnyebb DT-Swiss MTB aggyal van felszerelve, így akár verseny körülmények között is kiválóan reagál.
- A karbon Hookless tubeless TSS felnik az egyik legnagyobb karbonsűrítést és szilárdságot kínálják a versenykategóriás könnyűség mellett.
- A 30 mm belső felniszélesség optimális futófelületet biztosít modern XC gumiabroncsokhoz.
- A 180 Ratchet EXP agyak gyors, megbízható és pontosságra hangolt működést nyújtanak, alacsony súly mellett.
- A DT revolite küllők a könnyűség és strapabírás optimális kombinációját biztosítják.
A csomag tartalma
- 12 mm Sram MTB XD 11/12 rotor (a keréken)
- 12 mm Shimano MicroSpline rotor
- Tubeless ready szalag
- Tubeless szelep
- Keréktartó zsák
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Karbon |
| Felni peremtípus | Perem nélküli |
| Felni belső szélesség | 30 mm |
| Felni külső szélesség | 36 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 180 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 15/148 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Fogaskoszorú csatlakozás | Sram XD |
| Kazettatest | SRAM XD MTB (ASRAM) |
| Fogazás | Ratchet EXP 54 |
| Küllő | DT revolite® t-head |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHead |
| Fűzési minta | Two-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 706/597 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!