Leírás
Azok a bringások, akik nagyobb térfogatot és jobb alátámasztást szeretnének adni a gumiknak, ideális társra találnak az XM 481-ben. A 30 mm-es belső szélesség, a minimális peremkialakítás és a tökéletes tubeless kompatibilitás révén készen áll arra, hogy a legkeményebb ösvényeken is helytálljon, legyen szó emelkedőről vagy lejtőről.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 31 mm |
| Küllőhossz átmérő | 563 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 510 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!