Leírás
Egy könnyű felni, amely olyan széles, mint néhány évvel ezelőtt egy downhill felni volt? A korszerű anyagok és az alapos tesztelés ezt lehetővé teszik. A DT Swiss pontosan tudja, milyen könnyűre tervezhet egy terméket úgy, hogy az tökéletesen megfeleljen a feladatának. Ezért az XM 421 olyan könnyű, amilyen egy All Mountain felni csak lehet, mégis bármilyen ösvénnyel magabiztosan megbirkózik – legyen szó akár a legdurvább sziklakert szakaszokról is.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 25 mm |
| Külső szélesség | 30 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 555 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 440 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!