Leírás
A cross-country szakág új irányt vett: a pályákon megjelenő mesterséges akadályok új követelményeket támasztanak a felnikkel szemben. A mesterséges kanyaríveken való haladáskor szélesebb felnire van szükség a jobb gumitámasztás érdekében, ami nagyobb kanyarsebességet tesz lehetővé. Ugyanakkor a felninek rendkívül könnyűnek is kell lennie a jó gyorsulás érdekében. Ezért fejlesztették ki az X 432 modellt.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 25 mm |
| Külső szélesség | 29 mm |
| Felni magasság | 19.5 mm |
| Küllőhossz átmérő | 556 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 460 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!