Leírás
A DT Swiss X 1900 SPLINE egy megbízható, alumínium XC első kerék, amely ideális belépő szintű verseny- és edzéskörnyezethez. A 25 mm belső felniszélesség modern XC gumikhoz nyújt stabil tartást. A tubeless-ready Hooked/Crotchet kialakítás, Champion straight-pull küllők és ProLock Squorx alu anyák biztosítják a stabil és légmentes keréképítést.
- A 25 mm belső felniszélesség stabilitást nyújt modern XC gumikhoz.
- A Hooked tubeless-ready felnik egyszerű tubeless építést és jó tömítési biztonságot biztosítanak.
- ASTM 3 minősítés és e‑bike kompatibilitás biztosítja a kerék sokoldalúságát és tartósságát.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Első |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Illesztett |
| Felni belső szélesség | 25 mm |
| Felni külső szélesség | 29 mm |
| Felni magasság | 19.5 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 15 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Küllő | DT champion® Straightpull |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHead |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 872 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!