Leírás
Ez a tartós felni képes megfelelni az elektromos városi kerékpárok megnövekedett igényeinek, amelyek akkumulátora lehetővé teszi a hosszabb távok megtételét. Négy különböző méretben érhető el: 20", 26", 27,5" és 29", így a modern városi kerékpárok különböző kialakításaihoz is ideális. A megerősített felni kialakítás akár 180 kg rendszerterhelést is elbír. Legyen szó a gyerekek iskolába szállításáról vagy bevásárlásról, ezzel a hosszú élettartamra tervezett felnivel mindent könnyedén megoldhatsz.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 22 mm |
| Küllőhossz átmérő | 599 mm |
| Szelep lyuk | Schrader |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 180 kg |
| Súly | 760 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!