Leírás
A nagyobb terhelésnek kitett e-túra kerékpárokhoz tervezett U 623 a megnövelt felni keresztmetszetének köszönhetően kiemelkedő ellenálló képességet nyújt. Ez megbízható teljesítményt biztosít különböző terepeken, akár 180 kg maximális rendszerterhelés mellett is. Legyen szó városi közlekedésről vagy erdei utakról, ez a 29"-os felni hosszú távon is magabiztos használatot garantál. 28 vagy 32 küllőfurattal, valamint 25 mm-es belső szélességgel érhető el
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 25 mm |
| Külső szélesség | 30 mm |
| Felni magasság | 22 mm |
| Küllőhossz átmérő | 599 mm |
| Szelep lyuk | Schrader |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 180 kg |
| Súly | 685 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!