Leírás
Tartósságra tervezve: ez a felni ideálisan megfelel a mai e-túra és trekking kerékpárok igényeinek, amelyeket hosszabb távokon és gyakran változatos, akár durvább terepen használnak. A nagy szilárdságú alumíniumnak és a megerősített felni kialakításnak köszönhetően akár 140 kg rendszerterhelést is elbír, így könnyedén szállíthatsz extra súlyt is. Hogy egy vasárnapi tekerést vagy egy többnapos túrát választasz, az már csak rajtad múlik.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 22 mm |
| Külső szélesség | 28 mm |
| Felni magasság | 20.5 mm |
| Küllőhossz átmérő | 539 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 590 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!