Leírás
Az országúti felnik igazi mindenes darabja: könnyű, széles és kiváló ár-érték arányt kínál. Az R 460 tökéletesen működik szélesebb gumikhoz, és megbízhatóságának köszönhetően számtalan emlékezetes tekerést biztosít az aszfalton.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Felnifék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 18 mm |
| Külső szélesség | 23 mm |
| Felni magasság | 23 mm |
| Küllőhossz átmérő | 596 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 460 g |
Vélemények
Írd meg a véleményed!
2025. 08. 14.
Minőségi termék, ár/érték arányban tökéletes.