Leírás
A szegecselt alumínium gravel felni ideális választás kavicsos utakra, gyökereken és kisebb akadályokon való áthaladáshoz, burkolatlan terepen. A robusztus, sokoldalú felni 24 mm-es belső szélességgel rendelkezik, és akár 53 mm széles, mintás gumikhoz is alkalmas, így többféle felhasználásra is megfelel, miközben kiemelkedő kényelmet biztosít.
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 24 mm |
| Külső szélesség | 28 mm |
| Felni magasság | 25 mm |
| Küllőhossz átmérő | 592 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 565 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!