Leírás
Az enduró viszonylag fiatal szakág, de alapját a bringások természetes igénye adja: egyre durvább terepen egyre gyorsabban haladni. Ez pedig a hegyikerékpározás kezdete óta a sport lényege. Az EX 511 felni ehhez a kihíváshoz tökéletes választás: minden olyan technológiát tartalmaz, amely számos EWS győzelmet eredményezett, mindezt 30 mm-es belső szélességű profilba sűrítve. Készen állsz a keményebb, gyorsabb tekerésekre?
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 21 mm |
| Küllőhossz átmérő | 563 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 550 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!