Leírás
Egy új enduró pálya nagyon kiszámíthatatlan, és nem mindig alakul minden a tervek szerint. A strapabíró E 593 készen áll azokra a pillanatokra is, amikor valami nem a terv szerint történik, ugyanakkor a mindennapi enduró bringázáshoz is ideális választás. 26", 27.5" és 29" méretben, 28 vagy 32 küllőfurattal érhető el, így többféle lehetőséget kínál egy masszív, 30 mm belső szélességű enduró kerékszett megépítéséhez.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 602 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 665 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!