Leírás
Szeretnéd könnyebbé tenni a hosszú, kitartást igénylő tekeréseket? Fejleszd kerékpárodat az aerodinamikailag optimalizált E 550 felnivel. Ez a kimondottan hosszú távokra tervezett felni stabilitást és kényelmet biztosít, így magabiztosan tekerhetsz még hosszabb távokon is. A 22 mm-es belső szélesség ideálisan 28 mm-es külső gumikhoz lett kialakítva, amely alacsonyabb nyomáson használva nagyobb komfortot és kisebb gördülési ellenállást biztosít. Az E 550-nel nincs több kifogás – ideje meghosszabbítani a tekeréseidet.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 22 mm |
| Külső szélesség | 26 mm |
| Felni magasság | 30 mm |
| Küllőhossz átmérő | 585 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 580 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!