Leírás
A DT Swiss E 1900 Spline egy prémium, enduro-specifikus alumínium kerékszett, amely a 30 mm belső szélességű tubeless-ready felniket kombinálja a Ratchet LN 370 agyrendszerrel és erős, kézzel fűzött acél küllőkkel. ASTM 4 besorolása és e‑bike kompatibilitása biztosítja, hogy a legkeményebb terepeket is gond nélkül teljesítse.
- A 30 mm belső szélességű, tubeless-ready felnik kiváló stabilitást és komfortot biztosítanak modern enduro/All‑Mountain gumikhoz.
- A Ratchet LN 370 agyak egyszerre növelik a megbízhatóságot és csökkentik a karbantartási igényt.
- A DT Champion küllők a Pro Lock Squorx anyákkal biztosítják a precizitást és tartósságot.
- Az ASTM 4 besorolás és e‑bike engedély garantálja, hogy a kerékszett a rendkívül intenzív használat feltételeinek is megfelel.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Illesztett |
| Felni belső szélesség | 30 mm |
| Felni külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 15/148 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | 6 csavaros |
| Fogaskoszorú csatlakozás | Shimano Micro Spline |
| Kazettatest | Shimano 12SP Light (ASL12) |
| Fogazás | Ratchet LN 18 |
| Küllő | DT champion® Straightpull |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHead |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 1005/1126 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!