Leírás
A DT Swiss D 1900 Classic egy dirt jump/pumptrack célokra készült, masszív alumínium freeride kerékszett. A 30 mm belső szélességű Hooked tubeless-ready felnik, 370 Ratchet LN agyak és megerősített DT Competition küllők összehangolt rendszere biztosítja a stabil, strapabíró használatot, legyen szó trükközésről vagy ugrásokról. ASTM 5 minősítésének és e‑bike engedélyének köszönhetően extrém igénybevétel közben is megbízható.
- A 30 mm belső szélességű, Hooked tubeless-ready felni stabil alapot ad a széles dirt jump gumiknak még trükközés közben is.
- A 370 Ratchet LN agyak 36 fogazattal gyors és megbízható hajtást garantálnak minden erőteljes pedálmozdulatnál.
- A DT Competition küllők és a ProLock Squorx anyák egy strapabíró kereket eredményeznek.
- Az ASTM 5 besorolás és e‑bike engedély felkészíti a kerékszettet az extrém igénybevételre és elektromos hajtásra is.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Illesztett |
| Felni belső szélesség | 30 mm |
| Felni külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 20/135 x fix mm |
| Tárcsafék típus | 6 csavaros |
| Kazettatest | Single speed w. SP 12T(SSWS12) |
| Fogazás | Ratchet LN 36 |
| Küllő | DT competition® |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHeadbrass |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 1060/1294 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!