Leírás
A DT Swiss ARC 1400 DICUT DB egy prémium karbon országúti kerékszett, amely kimagasló aero teljesítménnyel és kontrollált stabilitással segít kitűnni a mezőnyben. Többféle felni magasságban elérhető, mindegyik v‑profilú széles belső kialakítással, így a 28-30 mm gumikkal is kompatibilis, alacsony légellenállással és komforttal. A nagy pontosságú 240 agy Ratchet EXP rendszerrel, valamint az új generációs DT aero comp II széles aerodinamikus küllői biztosítják a precíz sebességátvitelt akár szélben is.
- A v‑profilú karbon felni optimalizált kombinációt nyújt a 28-30 mm-es gumik aerodinamikája és komfortja között.
- A 240 agy Ratchet EXP 36 rendszerrel gyors és pontos kapcsolatot biztosít.
- Az új DT aero comp II küllők aerodinamikusabb formával és jobb légellenállás csökkentéssel javítják a menetdinamikát.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Kiszerelés | Hátsó |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Karbon |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni belső szélesség | 20 mm |
| Felni külső szélesség | 26 mm |
| Felni magasság | 38 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 240 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 142 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Fogaskoszorú csatlakozás | Shimano ROAD |
| Kazettatest | Shimano ROAD 11SP Light (ASL11) |
| Fogazás | Ratchet EXP 36 |
| Küllő | DT aero comp® II t-head |
| Küllőanya | DT Pro Lock hidden |
| Fűzési minta | Two-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 745 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!