Leírás
Szeretnéd saját magad testre szabni és aerodinamikailag optimalizálni az országúti kerékpárodat? Akkor az A 510 a megfelelő választás számodra. Az aerodinamikailag optimalizált forma hatékonyan csökkenti a légellenállást, így könnyedén tudsz nagyobb sebességet tartani. A könnyű alumínium profil segít azokon a kulcsfontosságú tempóknál, ahol a légellenállás a legnagyobb kihívás. Vedd kézbe az irányítást az országúti bringázás élménye felett, és hozd ki magadból a maximumot az A 510 segítségével.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 20 mm |
| Külső szélesség | 24 mm |
| Felni magasság | 30 mm |
| Küllőhossz átmérő | 581 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 540 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!