Leírás
A sokoldalúság lehet gyors, és a gyors lehet sokoldalú is. Ezért a Nulane vázhoz rögzítési pontokat adtunk hozzá a sárvédő és kulacstartó egyszerű felfogatásához. Még a karbonvillán is vannak csomagtartó felfogatási pontok, így praktikus és kényelmes is a csomagszállítás. A Superlite duplán húzott alumínium vázcsövek alacsonyan tartják a súlyt. Flat mount rögzítési pontokat adtunk hozzá a letisztult megjelenéshez és a legjobb megállási teljesítményhez. A befejezés pedig elöl és hátul is átütőtengellyel való megoldás a biztonságos és kiszámítható kezelhetőség érdekében, terhelten vagy terheletlenül.
Gravel Comfort Geometry
A Gravel Comfort Geometry mindent egyesít, amit a jól kezelhető off-road kerékpárok építéséről tudunk, és ez az a titkos összetevő, ami a gravel sorozatunkat olyan élvezetessé teszi. Elég fürge a bringa ahhoz, hogy a zord terepen haladj, elég stabil a megnyugtató ereszkedésekhez, és hosszú távon is kényelmes, mindenről gondoskodtunk.
Semi Internal Cable Routing
A váltó és a fékek kábelei nélkülözhetetlenek, de nem feltétlenül akarod mindig látni őket. A félig integrált kábelelvezetésünk a váltó- és fékkábeleket az alsócsövön keresztül vezeti, ami tisztább megjelenést, simább váltásokat és kevesebb karbantartást eredményez. Így a CUBE kerékpárja jól néz ki és továbbra is úgy működik, ahogyan kell, Ön pedig csak arra koncentrálhat, hogy élvezze az tekerést.
Aluminium Superlite
A CUBE Aluminium Superlite váza hőkezelt 6061-es alumíniumból készül, amely rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal - nagy fáradásállóság, jó merevség, alacsony súly és kiváló szilárdság -, amelyek egy kerékpárváz esetében fontosak. Ezután dupla konok csövekké alakítjuk, hogy csökkentsük a súlyt anélkül, hogy bármit is feláldoznánk a szilárdságából. Az eredmény? Kivételesen könnyű, erős és strapabíró vázak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Superlite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 62 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | CUBE TS Disc |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Cues U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Cues LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | KMC xGlide |
| Pedál | CUBE PP MTB |
| Középcsapágy | Shimano MT501 |
| Első váltó | Shimano Cues U6010 |
| Hátsó váltó | Shimano Cues U6020 |
| Váltókar | Shimano Cues U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-R280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Flat Race Bar, |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance Stem Pro |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | VP Semi-Integrated |
| Markolat | ACID Travel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | ACID Nuance Lite |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Allround |
| Első gumi fajta | Kevlar |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Allround |
| Hátsó gumi fajta | Kevlar |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | CUBE OR 2.5 Disc |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 11.1 kg |