Leírás
A szabály az szabály. Egy versenykerékpárnak meg kell felelnie a szabályoknak ahhoz, hogy részt vehess az UCI által szentesített versenyeken. De olyan vázat tervezni, amely a aero és könnyű, anélkül, hogy megszegné a szabályokat? Ez a bringa teljesen legális. A Litening® AERO C:68X könnyű karbonvázát - amely a prémium kategóriás C:68X® anyagunkból készült - a számítógépes áramlástan és a valós szélcsatorna tesztek széleskörű felhasználásával terveztük. Az eredmény a légellenállás jelentős, 30%-os csökkentése, egy teljesen UCI-konform vázban, melyen a villa, kormány, kormányszár és nyeregcső is elegánsan van integrálva. Emellett rendkívül kényelmes, és akár 28 mm-es gumiabroncsok számára is van férőhely. De ami a legfontosabb, hogy nagyon, nagyon gyors.
C:68X® Carbon Fiber Technology
A C:68X® carbon a karbonvázak építésében szerzett összes szakértelmünket egyesíti a végső anyagban, a szálak és a nanorészecskékkel kevert gyanta optimális keverékét használja. A precíziós Advanced Twin Mold gyártás azt jelenti, hogy elkerülhetjük a ragasztott hüvelyeket vagy betéteket is. Ez a könnyű, merev és erős anyag új mércéje.
Full Internal Cable Routing
A Full Internal Cable Routing-nak köszönhetően a külső kábelek zűrzavara a múlté. Az alapoktól indultunk, a vázat és a kormányt úgy terveztük meg, hogy a váltó- és fékkábeleket belsőleg vezeti, így semmi sem zavarja meg a kerékpár tiszta vonalvezetését. Ez rendezettebb, aero-szerűbb, megvédi a kábeleket a sérülésektől és csökkenti a karbantartást.
UCI-konform
Ha versenyezni akarsz, vannak szabályok amiket be kell tartanod. Ezt mi is tudjuk, ezért minden versenyzésre alkalmas országúti kerékpárunk teljes mértékben megfelel az UCI kerékpártervezésre és -építésre vonatkozó előírásainak. Nagy teljesítményű bringák teljes választékát hoztuk létre, amelyek követik a szabályokat, így te csak a saját teljesítményedre koncentrálhatsz...
One-Piece Carbon Cockpit
A súly számít, amikor a másodperc tört részeire vadászol. Ezért One Piece Carbon Cockpit rendszert gondosan úgy terveztük, hogy a hagyományos kormányszár és kormány kombinációval elérhető pozíciókat utánozza, de jelentős súlymegtakarítással. Könnyű, erős és elegáns, ez egy újabb módja annak, hogy minden watt számít.
Aero Optimized Geometry
A levegőt is át kell vágni, ezért számít az Aero Optimalizált Geometria. A szélcsatorna-tesztek, a számítógépes áramlástan és a sportolóktól kapott visszajelzések kombinációjával fejlesztettük ki, így biztosítjuk, hogy a lehető legjobb teljesítményt hozd ki magadból és a kerékpárodból. Stabil, amikor szükséged van rá, agilis, amikor számít, és mindenekelőtt nagyon, nagyon gyors.
Kerékpár-komputertartó
Tudjuk, hogy nyomon akarod követni a teljesítménystatisztikákat és minden mást is. Ez fontos, ezért terveztünk egy letisztult, nem feltűnő tartót a kerékpár-komputeredhez. Mostantól rögzítheted bárhol is tekerj, és hozzáférhetsz az adatokhoz. Biztonságban tudhatod, hogy az eszközöd stabilan fel van szerelve és nincs veszélyben.
Advanced Twin Mold
Az Advanced Twin Mold eljárásunkkal két pontosan gyártott formát használunk a C:62®, C:68® és C:68X® karbonvázakhoz. Az első forma a pontos rétegezést biztosítja. A második, belső forma minden egyes szál pontosan ott marad, ahol lennie kell, amíg a keret megszilárdul. Az eredmény egy lényegesen könnyebb és erősebb váz, amelynek szálsűrűsége az egyes pontokon várható terheléshez igazodik.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Litening C:68X® Aero Monocoque Advanced Twin Mold Technology |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Litening C:68X® Aero |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Dura Ace R9200-P |
| Hajtómű fogszám | 52-36T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Dura Ace R9200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M9100 |
| Középcsapágy | Shimano BB71-41B |
| Első váltó | Shimano Dura Ace Di2 R9250-F |
| Hátsó váltó | Shimano Dura Ace Di2 R9250-D |
| Váltókar | Shimano Dura Ace Di2 R9270 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Dura Ace R9270 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | ICR Aero Cockpit System |
| Kormány szélesség | 400 mm |
| Kormányszár | ICR Aero Cockpit System |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -6° |
| Kormánycsapágy | ACROS |
| Markolat | ACID Bartape RD |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | ACID Nuance SLT Carbon |
| Nyeregcső | Litening C:68X® Aero |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix 5000 TT |
| Első gumi méret | 28-622 |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix 5000 TT |
| Hátsó gumi méret | 28-622 |
| Felni | Newmen Streem S.60/66 VONOA Carbon |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Küllőszám | 15 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 7.3 kg |