Leírás
ULTRANAGY TELJESÍTMÉNYŰ ELSŐ LÁMPA
Láss messzebbre, mint valaha az új AMPP2200-zal! A páratlanul erős, 2200 lumenes Ultra Boost mód az OptiCube lencsetechnológiával széles fényképet és kiváló oldalsó láthatóságot biztosít a maximális biztonság érdekében.
2200 LUMENES ULTRA BOOST
Bármely üzemmódból dupla kattintással aktiválható az ultrafényes, 2200 lumenes Ultra Boost mód, hogy még messzebbre láss.
USB-C TÖLTÉS
Az 5000 mAh-s lítiumion akkumulátor akár 60 órás üzemidőt kínál, és mindössze 4 óra alatt feltölthető. Háromszintű akkumulátor-töltöttség jelzővel rendelkezik (kék: 50% felett, sárga: 50–20%, piros: 20% alatt).
7 VILÁGÍTÁSI MÓD ZÁROLÁSSAL
Tekints egész éjszaka hét erőteljes világítási móddal (Ultra Boost, High, Low, Enduro, Daytime HyperConstant, Flashing). A zárolási mód megakadályozza a lámpa véletlen bekapcsolását szállítás vagy tárolás közben.
STRAPABÍRÓ KIALAKÍTÁS
Tartós alumíniumötvözet ház, letisztult, áramvonalas megjelenéssel, amely bármely kerékpáron jól mutat.
KÖNNYŰ FEL- ÉS LESZERELÉS
A csomag tartalmazza az állítható H-34N FlexTight™ konzolt, amely akár 35 mm átmérőjű kormányokra is illeszkedik. A továbbfejlesztett kioldógomb megkönnyíti a lámpa levételét töltéshez.
VILÁGÍTÁSI MÓDOK
- Ultra Boost: 2200 lumen – 1 óra
- High: 800 lumen – 2.5 óra
- Low: 400 lumen – 5 óra
- Enduro: 200 lumen – 12 óra
- Daytime HyperConstant: 1500 / 400 lumen – 4 óra
- Flashing: 200 lumen – 60 óra
Paraméterek
| Fényerő | 2200 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 60 óra |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Töltési idő | 4 óra |
| Vízállóság | IPX4 |
| Méret | 43.5 x 117 x 40 mm |
| Súly | 213.5 g |