Leírás
Az XLC HS-S03 menetes kormánycsapágy egy kiváló minőségű kormánycsapágy, amelyet úgy terveztek, hogy tartós és sima kormányzást biztosítson minden kerékpáros számára. Az alumínium csészék és ipari csapágyazás biztosítják a hosszú élettartamot és a megbízhatóságot. Az fekete színű kivitel elegáns megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak.
Ez a kormánycsapágy tökéletes választás azoknak, akik tartós és megbízható megoldást keresnek kerékpárjuk kormányrendszeréhez. Az XLC HS-S03 modell kompatibilis a klasszikus EC30/22.2 EC30/27 rendszerrel, ami a legtöbb szabványos kerékpárhoz illeszkedik. Az ipari csapágyazás sima és stabil kormányozást biztosít, így ideális választás mindennapi és túra kerékpározáshoz is.
Paraméterek
| Típus | Menetes |
| Villanyak átmérő | 1" |
| Kónusz | 27.0 mm |
| Belső átmérő | 30.0 mm |
| Beépítési magasság | 25.8/11.7/34.5 mm |
| S.H.I.S. | Klasszikus |
| S.H.I.S. felső | EC30.2/22.2 |
| S.H.I.S. alsó | EC30.2/27 |
| Csapágy | Cartridge |
| Anyag | Alumínium |
| Súly | 110 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!