Leírás
Az XLC HS-I03 félintegrált kormánycsapágy egy kiváló minőségű, 1 1/8 colos A-Head rendszerű kormánycsapágy, amelyet úgy terveztek, hogy sima és megbízható kormányzást biztosítson minden kerékpáros számára. Az alumínium csapágyház könnyű és tartós, míg a golyóscsapágyazás biztosítja a zökkenőmentes működést.
Ez a kormánycsapágy tökéletes választás azoknak a kerékpárosoknak, akik stabil és tartós kormánycsapágyat keresnek. Az XLC HS-I03 modell kompatibilis a félintegrált rendszerrel és különféle kerékpárokkal, így ideális frissítést vagy cserealkatrészt jelent bármelyik bringa számára.
Paraméterek
| Típus | A-Head |
| Villanyak átmérő | 1.1/8" |
| Kónusz | 30.0 mm |
| Belső átmérő | 44.0 mm |
| Beépítési magasság | 5.5/3.0/8.5 mm |
| S.H.I.S. | Félintegrált |
| S.H.I.S. felső | ZS44/28.6 |
| S.H.I.S. alsó | ZS44/30 |
| Csapágy | Golyós |
| Anyag | Alumínium csapágyház, acél csészék |
| Súly | 117 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!