Leírás
Sárvédő szett univerzális rögzítéssel (opcionálisan pálcákkal)
Akár városban, akár földutakon közlekedsz, az SKS Velo 42 Urban sárvédők ideális társak. Az első felszerelés után a praktikus univerzális rögzítésnek köszönhetően a csíptethető sárvédők szerszám nélkül, szinte bármilyen vázcsőre egyszerűen felhelyezhetők.
Kiváló védelem városi és földutas használat során
A fekete, nagy ütésállóságú műanyagból készült sárvédők integrált SKS logóval nemcsak védelmet nyújtanak, hanem megjelenésükben is feldobják a kerékpárt. A csomag merevítőket is tartalmaz ESC biztonsági rendszerrel.
- Pálcák nélküli változat.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Univerzális rögzítés, az első felszerelés után szerszám nélkül.
- Minden felületre ideális.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 28-38 mm |
| Első hossz | 715 mm |
| Hátsó hossz | 870 mm |
| Súly | 170 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!