Leírás
Sárvédő szett gyerekeknek
Menő hegyikerékpáros sárvédő szett menő gyerekeknek: a nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült SKS Rowdy sárvédő megbízható védelmet nyújt a felcsapódó víz ellen a legfiatalabb bringások számára is. Az első sárvédő osztott kialakítása még rugalmasabb felszerelést tesz lehetővé.
Minden vázgeometriához illeszthető
A hátsó sárvédő konzoljának dőlésszöge egy hosszúkás furaton és két csuklóponton keresztül állítható. A többféleképpen állítható kialakításnak köszönhetően minden vázgeometriához igazítható. Teleszkópos villákhoz és teljes felfüggesztésű kerékpárokhoz is alkalmas.
- Egyszerű és rugalmas felszerelés.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Többállású kialakítás minden vázgeometriához.
- Gyerek hegyikerékpárokhoz ideális.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 45-55 mm |
| Első hossz | 530 mm |
| Hátsó hossz | 525 mm |
| Súly | 205 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!