Leírás
Első kerékhez való sárvédő az Infinity rendszerhez
A matt fekete felületű Infinity Universal Mudguard első sárvédő az Infinity Universal Mudguard csomagtartóra szerelhető hátsó sárvédő párja. Egy konzol segítségével pillanatok alatt a villa hídjára csavarozható, vagy puha rögzítőpántokkal is felszerelhető. Az U-alakú tartó a villára erős, strapabíró tépőzáras pántokkal rögzíthető.
ESC biztonsági rendszerrel
Az alumíniumból és műanyagból készült, rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően az első sárvédő rendkívül merev és korrózióálló. Az ESC biztonsági rendszer gondoskodik róla, hogy az U-tartó leoldjon, ha egy ág a küllők közé szorulna. Két profil szélességben érhető el: 56 vagy 75 milliméter.
- Az Infinity rendszerhez kompatibilis.
- Alumínium/műanyag szendvics szerkezet.
- ESC biztonsági rendszer.
- Kétféle szélességben elérhető.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Első |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Kerék szélesség | 69 mm |
| Sárvédő szélesség | 56 mm |
| Hossz | 700 mm |
| Súly | 283 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!