Leírás
Sárvédőszett túra- és trekking kerékpárokhoz
Az SKS BeaverTail sárvédőszettet kifejezetten túra- és trekking kerékpárok univerzális használatára fejlesztették. A nagy teljesítményű, ütésálló műanyagból készült, klipszes rögzítésű sárvédő innovatív kialakítása hatékony védelmet nyújt a felverődő víz és sár ellen.
Masszív acél konzolok az egyszerű felszereléshez
A strapabíró, fekete acél tartókonzolok biztonságos és könnyű rögzítést tesznek lehetővé – akár teleszkópos villával szerelt kerékpárokon is.
- Nagy teljesítményű, ütésálló műanyagból készült.
- Ideális túra- és trekking kerékpárokhoz.
- Masszív acél konzolok az egyszerű felszereléshez.
- Teleszkópos villákhoz is alkalmas.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 51-60 mm |
| Első hossz | 622 mm |
| Hátsó hossz | 764 mm |
| Súly | 311 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!