Paraméterek
| Felhasználás | Trekking |
| Típus | Teleszkópos |
| Rugózás | Levegős |
| Rugóút | 50 mm |
| Kerékméret | 28" |
| Féktípus | V-fék |
| Villanyak | 1⅛" |
| Tengely típus | Gyorszáras |
| Tengely mérete | 9 mm |
| Csillapítás | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!