Leírás
Kb. 92-109 cm-es testmagasságnak megfelelő!
A MATTS J termékcsaládunkat a jövő hőseinek terveztük, ezért a felnőtt kerékpárok gyártása során évek óta szerzett összes tudásunkat a gyerekek számára készült könnyű, kiváló minőségű gépekbe ültettük. Kifejezetten a gyermekek igényeihez kiválasztott, kiváló minőségű alkatrészeket társítunk alumínium vázainkhoz, amelyeket ugyanolyan aprólékos odafigyeléssel és minőségi kivitelezéssel készítünk, mint a többi kerékpárunkat. Csak így garantálhatjuk, hogy a fiatal kerékpárosok is ugyanúgy élvezhessék a kerékpározást, abban a biztos tudatban, hogy a kerékpárjuk soha nem hagyja cserben őket. Bármilyen korú, képességű vagy méretű is vagy, nálunk megtalálod a tökéletes első MERIDA-t. Találkozunk a rajtvonalon!
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | MATTS J.16 II |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 24 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | MERIDA MATTS J.16 |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | RCF 2628 |
| Hajtómű fogszám | 28T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 90 mm |
| Fogaskoszorú fogszám | 16T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 1 sebességes |
| Lánc | KMC S1 |
| Pedál | VP-225 |
| Középcsapágy | TH-7420ST |
| FÉK | --------------- |
| Fék | V-brake |
| Féktípus | V-fék |
| Fékkar | JL350-RS |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA KID |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 500 mm |
| Kormány emelkedés | 120 mm |
| Kormányszár | MERIDA KID |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 50 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | FSA NO.10 |
| Markolat | Kraton |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA COMP JR |
| Nyeregcső | MERIDA EXPERT |
| Nyeregcső anyag | Acél |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 16" |
| Első gumi | Kid |
| Első gumi méret | 16 x 1.50 |
| Hátsó gumi | Kid |
| Hátsó gumi méret | 16 x 1.50 |
| Felni | MERIDA JR 16 |
| Első agy | Kid steel-Flange Nut |
| Hátsó agy | Kid steel-Flange Nut-single |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Kitámasztó | Kickstand adjustable alloy |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 80 kg |