Leírás
Kb. 109-129 cm-es testmagasságnak megfelelő.
MATTS J termékcsaládunkat a jövő hőseinek terveztük, ezért a felnőtt kerékpárok gyártása során szerzett összes know-how-t a gyerekek számára készült könnyű, kiváló minőségű gépekbe építettük. A kifejezetten a gyermekek igényeihez kiválasztott, kiváló minőségű alkatrészeket alumínium vázainkhoz illesztettük, amelyeket ugyanolyan aprólékos odafigyeléssel és minőségi kivitelezéssel készítünk, mint a többi kerékpárunkat. Csak így garantálhatjuk, hogy a fiatal kerékpárosok is ugyanúgy élvezhetik a kerékpározást, abban a biztos tudatban, hogy a kerékpárjuk soha nem hagyja őket cserben. Bármilyen korú, képességű vagy méretű is vagy, nálunk megtalálod a tökéletes első MERIDA-t. Találkozunk a rajtvonalon!
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | MATTS J. 20+ |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 24 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | MERIDA Matts J. 20+ |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | MERIDA Expert JR |
| Hajtómű fogszám | 28T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 127 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano MF-TZ500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 14-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 7 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.3 |
| Pedál | Marwi SP-202 |
| Középcsapágy | FSA TH-7420ST |
| Hátsó váltó | Shimano RD-TY300 |
| Váltókar | Shimano SL-M315 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro M275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR |
| Féktárcsa méret | 160/140 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert JR |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 620 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | MERIDA CC |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 60 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | FSA NO.10P Neck15 |
| Markolat | MERIDA Expert JR |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert JR |
| Nyeregcső | MERIDA Comp CC |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 20" |
| Első gumi | CST Jet C1820 |
| Első gumi méret | 20 x 2.4 |
| Hátsó gumi | CST Jet C1820 |
| Hátsó gumi méret | 20 x 2.4 |
| Felni | MERIDA JR 20+ |
| Első agy | KT-K68F |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Joytech D242DSE |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| Küllőszám | 24 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 80 kg |
| Súly | 10.3 kg |