Leírás
Az eSPRESSO termékcsalád tökéletes partner a városi bringázáshoz, kényelmet és praktikumot kínál. Az alapfelszereltséghez tartozó sárvédők, lámpák, zár, csomagtartó és támasz azt jelenti, hogy már a boltból való kilépés pillanatában készen áll az indulásra. Válassz a 750 Wh, 630 Wh vagy 504 Wh kapacitású, belsőleg beépített akkumulátorral ellátott vázak vagy a gazdaságosabb, 504 Wh-s félig integrált kivitelű vázak közül. Mindegyikbe egy sor nagy teljesítményű Shimano STEPS meghajtóegységet építettünk, egyes modellekhez a sportos EP8 motor is választható. Az összes modellnél az alacsony, áttört váz opció megkönnyíti a fel- és leszállást. A rugós villák jobb irányíthatóságot biztosítanak, míg a nagy teljesítményű hidraulikus tárcsafékek megbízható és szabályozható fékerőt biztosítanak minden időjárási körülmények között. A 700c kerekek széles, 50 mm-es gumiabroncsokkal rendelkeznek az extra tapadás és kényelem érdekében, valamint fényvisszaverő oldalfalcsíkok javítják a bringás biztonságát gyenge fényviszonyok között. A belül elvezetett kábelek elegáns megjelenést biztosítanak, míg a 150 kg-os maximális rendszersúly bőséges teherbírást jelent.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | eSPRESSO LITE II |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX E25 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CRE61 |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | Shimano FC-EM600 |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC e9S |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Hátsó váltó | Shimano Alivio M3100 |
| Váltókar | Shimano Alivio |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA EXPERT TK |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | MERIDA EXPERT CT |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormánycsapágy | MERIDA 2346 |
| Markolat | MERIDA EXPERT TK |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA EXPERT TK |
| Nyeregcső | MERIDA EXPERT CC |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Ride Cruiser |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Continental Ride Cruiser |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | MERIDA COMP TK |
| Első agy | Shimano TX505 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT400 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Herrmans H-Black MR4 E |
| Hátsó lámpa | Spanninga Commuter Glow XE |
| Csomagtartó | MERIDA MIK HD |
| Sárvédő | Sunnywheel SW-FA311-60E1 (MSB) |
| Kitámasztó | Massload CL-KA98 |
| Láncvédő | Sunnywheel SW-CG-173A |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Shimano E6100 |
| Nyomaték | 60 Nm |
| Akkumulátor | Shimano E8035 |
| Kapacitás | 504 Wh |
| Kijelző | Shimano SC-E5000A |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 150 kg |