Leírás
Normál SPEEDERünk a városi és fitnesz hatékonyságról szól, amely a jól gördülő gumiabroncsokat egyenes kormányfelépítéssel és erőteljes tárcsafékekkel kombinálja. A mi eSPEEDER-ünk pontosan ezeket a nyomdokokat követi, csak egy szuper semleges MAHLE ebikemotion X35+ hátsó agymotorral és belső 250 Wh-s akkumulátorral, hogy egy kis extra mászást vagy "felzárkózási" sebességet adjon, amikor a lábak egy kicsit elfáradnak. A hatótávolság növeléséhez még egy külsőleg szerelt 208 Wh-s MAHLE Range Extender is használható. A stílusos megjelenés a felegyenesedő üléspozícióval és a gyorsan gördülő 700c kerekekkel kombinálva a SPEEDER-t tökéletes városi és ingázó kerékpárrá teszi mindazok számára, akik egy sportos segédmotoros városi kerékpárt keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | eSPEEDER LITE |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 49 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | MERIDA SPEEDER CF |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | MERIDA COMP TK |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-M4100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-46T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | KMC e10s |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Középcsapágy | EB2401 BSA 68 mm |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M5120 |
| Váltókar | Shimano Deore M4100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT-200 / UR300 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 / Shimano RT26 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA EXPERT CC |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 620 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | MERIDA EXPERT IR |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | VP MH-P16 |
| Markolat | MERIDA COMP EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA COMP SL |
| Nyeregcső | MERIDA EXPERT CC |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi méret | 700 x 40C |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi méret | 700 x 40C |
| Felni | MERIDA COMP SL |
| Első agy | VP CLK170F |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 28 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Lezyne E-Bike Power E115 |
| Hátsó lámpa | Lezyne E-Bike Super Bright |
| Csomagtartó | MASSLOAD CL-645 |
| Sárvédő | SW-FA-311-45FARE1 |
| Kitámasztó | Atranvelo 1219-PC-7 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Mahle X35+ Hub Engine |
| Nyomaték | 40 Nm |
| Akkumulátor | Mahle B1-D |
| Kapacitás | 250 Wh |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 120 kg |