Leírás
A DT Swiss ARC 1100 DICUT db 80 aero első kerék tökéletes választás azoknak a kerékpárosoknak, akik a sebességet, a stabilitást és a megbízhatóságot keresik a legmagasabb szinten.
- A magas profilú felni minimalizálja a légellenállást, elősegítve a maximális sebesség elérését sík terepen és időfutamokon.
- A prémium minőségű agy csökkenti a gördülési ellenállást, biztosítva a sima és hatékony energiaátvitelt.
- Az aerodinamikus küllők minimalizálják a légellenállást, növelve a kerék teljesítményét és merevségét.
- A tubeless rendszer lehetősége növeli a komfortot, csökkenti a defekt esélyét, és lehetővé teszi alacsonyabb guminyomás használatát a jobb tapadás érdekében.
- A Center Lock tárcsafék rögzítés biztosítja a megbízható és erőteljes fékezést minden időjárási körülmény között.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Kiszerelés | Első |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Karbon |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni belső szélesség | 20 mm |
| Felni külső szélesség | 32 mm |
| Felni magasság | 80 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 180 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 100 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Küllő | DT aerolite® II t-head |
| Küllőanya | DT Pro Lock hidden aluminum |
| Fűzési minta | Two-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 815 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!