Leírás
Az AMPP100 egy környezetbarát, újratölthető, 100 lumen fényerejű lámpa. Könnyű és kompakt kialakítása miatt ideális választás minden kerékpáros számára.
- Kompakt, újratölthető első lámpa (100 lm).
- Új gumipántos rögzítés, könnyű fel- és leszerelés.
- Kiváló oldalsó láthatóság.
- Alacsony töltöttség visszajelző.
- USB-ről tölthető (Micro-USB kábel mellékelve).
- Üzemmód-memória funkció.
- Két világítási mód (folyamatos / villogó).
VILÁGÍTÁSI MÓDOK
- Állandó: 100 lumen – 3.5 óra
- Villogó: 100 lumen – 100 óra
Paraméterek
| Fényerő | 100 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 35 óra |
| Kapacitás | 800 mAh |
| Töltési idő | 2.5 óra |
| Vízállóság | IPX4 |
| Méret | 86 x 35 x 33 mm |
| Súly | 62 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!