Leírás
A 2024-es STEVENS Super Flight könnyű, ugyanakkor erős alumínium vázzal készült, amely modern megjelenést és stabil irányítást kínál. Merev S-Lite alumínium villája pontos kormányzást biztosít, a belső kábelvezetés pedig letisztult dizájnt eredményez. A kerékpár a mindennapokban és túrákon egyaránt praktikus társ.
A hajtásról a Gates karbon szíjhajtás és a Shimano Alfine 11 sebességes váltó gondoskodik, amely karbantartásmentes és tiszta működést kínál. Ez a kombináció csendes, hosszú élettartamú, és ideális választás azoknak, akik megbízható bringát keresnek városi közlekedéshez. A Shimano hidraulikus tárcsafékek biztosítják, hogy minden helyzetben erős és pontos fékerőt kapj.
A Continental Contact Urban külsői gördülékeny és biztonságos haladást biztosítanak a városban. A kerékpár teljes felszereltséggel érkezik: beépített világításrendszer agydinamóval, csomagtartó, sárvédők és kitámasztó is része a csomagnak. A Super Flight elegáns megjelenése és kényelmes használhatósága tökéletes választássá teszi a mindennapi közlekedéshez.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates CDX |
| Hajtómű fogszám | 50T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Gates CDX Center Track |
| Fogaskoszorú fogszám | 24T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Gates CDX Center Track Carbon Drive Belt |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Alfine |
| Váltókar | Shimano Alfine |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT402-3A |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Male |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shimano DH-UR708-3D |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Shimano Alfine |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS Friendly T |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 14.4 kg |